П`ятниця, 18.07.2025, 03:06
Вітаю Вас Гість | RSS

Я - Студент !

Наше опитування
Оцініть рівень освіти в країні
Всього відповідей: 883
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог професій

Головна » Каталог професій » Астронавти, астрономи [ Додати професію ]
У космонавтів є три основних спеціалізації.
Космонавт-випробувач. Це пілот космічного корабля. Його задача пілотування літального апарата, зліт, посадка, координація роботи всіх систем та дій екіпажу. Космонавти-випробувачі набираються серед військових льотчиків. Щоб потрапити в число щасливчиків, необхідний бездоганний послужний список, велика кількість вильотів, а з якостей природжене лідерство.
Космонавт-інженер. Він обслуговує технічні системи корабля, координує перед- і після-польотну підготовку літального апарата, бере участь у розробці та випробуванні нових технічних систем. Під час польоту виконує всі необхідні ремонтні роботи.
Космонавт-дослідник. Його завдання проведення досліджень медико-біологічного характеру. Він відповідає за стан здоров'я членів екіпажу під час польоту, проводить експерименти, досліджує поведінку живих організмів в умовах невагомості. Космонавти-дослідники обов'язково включаються до складу тривалих експедицій.

Cпецифіка роботи космонавтом:
Кандидатам в космонавти потрібно написати заяву з проханням прийняти в загін і прикласти до нього характеристику з військової частини. Після попередньої оцінки претендентів, кращих викликають на очні випробування. До речі, до стану здоров'я космонавтів випробувачів пред'являють найстрогіші вимоги: ідеальний зір, відсутність хронічних захворювань і шкідливих звичок.
Особисті якості:
лідерство
впевненість у собі та своїх силах
готовність до надзвичайних ситуацій

Зарплата і перспективи професії космонавта:
Космонавти вважаються державними службовцями, тому отримують заробітну плату відповідно до затверджених ставок. Плюс надбавки і премії, що виділяються відомством, до якого прикріплений загін.
На час польотів, з кожним космонавтом заключається контракт, в якому чітко обумовлені його обов'язки на борту і сума грошової винагороди за їх успішне виконання.
Згідно з неофіційними даними, середня заробітна плата космонавта на землі близько $650. У професіоналів, що побували в космосі, вище. Суми контрактів на час польотів тримаються в таємниці.
Профільна освіта:
Вимоги до кандидатів вища медична або біологічна освіта, наявність власних наукових праць. У ідеалі захищена, або підготовлена до захисту, кандидатська дисертація.
Як стати космонавтом:
Професія космонавта ще років 30-40 тому була межею мрій всіх школярів - всі хотіли повторити подвиг Юрія Гагаріна і здійснити політ навколо Землі. Час минув, але професія не втратила популярності.
Щоб стати космонавтом, найкраще закінчити профільний вуз за фахом «космонавтика», «біологія» або «фізика»:
Національний авіаційний університет
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
Національний аерокосмічний університет ім. М.Е. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"
Професія космонавт | Переходов: 0 | Дата: 31.01.2010






Форма входу
Безкоштовний хостинг uCoz

Neitron © 2025
Я - Студент, ВУЗи України, Відгуки про навчальні заклади, Рівень освіти, Об`єднання студентів України, Новини освіти, Куди піти вчитися?