П`ятниця, 18.07.2025, 15:18
Вітаю Вас Гість | RSS

Я - Студент !

Наше опитування
Оцініть рівень освіти в країні
Всього відповідей: 883
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог професій

Головна » Каталог професій » Лікарі, медсестри, ветеринари [ Додати професію ]
За допомогою цілеспрямованого перенесення генів одних організмів іншим, міняючи структуру молекули ДНК, біоінженери отримують генетично модифіковані (ГМ) рослини, тварин і мікроорганізми з потрібними ознаками і властивостями. Вони розробляють новий вигляд ліків і вже створили такі препарати, як інсулін, гормон росту людини, інтерферон, вакцину проти гепатиту В, вони синтезують ефективні біокаталізатори, які використовуються в промисловому виробництві, конструюють мікроорганізми для утилізації відходів.
Cпецифіка роботи біоінженером:
Не обирайте, якщо ви:
бажаєте відразу заробляти великі гроші;
не готові до кропітких багаторічних експериментів;
вважаєте, що вторгатися в структури ДНК людству поки зарано.

Робота для біоінженера:
Знайти роботу талановитому українському біоінженеру, біологу, хіміку або генетику не складе труднощів: молодих перспективних фахівців активно запрошують працювати як в Україні, так і за кордоном. Вітчизняні біоінженери успішно виконують замовлення для США, Німеччини, Голландії, Японії. Їм не доводиться шукати західних партнерів, скоріше навпаки, західні фірми шукають їх. Учені укладають контракти з іноземними компаніями і працюють в НДІ в області генетичної або клітинної інженерії, молекулярної біології, медичної хімії. Пишуть наукові статті, реєструють патенти, захищають дисертації.
В Україні рядовий біоінженер НДІ з часом може стати керівником групи, лабораторії, очолити серйозний проект, вести сумісні розробки з іноземними компаніями. Інший варіант - робота на виробництві, де використовуються біотехнології, але таких компаній в Україні поки небагато.
Особисті якості:
Обирайте цю професію, якщо ви:
без тями від природних наук, особливо біології, хімії і фізики,
володієте високим IQ,
готові працювати і в Україні, і за кордоном.

Зарплата і перспективи професії біоінженера:
Зарплата фахівця, що починає, або аспіранта у вітчизняному НДІ – $160-350 на місяць. У вітчизняній лабораторії, яка фінансується за рахунок грантів зарубіжних партнерів, провідний фахівець може щомісячно отримувати $950-1300, якщо грантів немає – залишається звичайна зарплата бюджетного науковця – від $200 до $450 залежно від розряду єдиної тарифної сітки.
У біотехнологічних вітчизняних компаніях молодий фахівець може отримувати $500-700 в місяць, а кваліфікований біоінженер – $1500-3000. Доходи фахівців, що працюють в іноземних корпораціях (фармацевтичних, розробниках ГМ-ПРОДУКТІВ), – декілька тисяч доларів на місяць.
Професія біоінженер | Переходов: 0 | Дата: 31.01.2010






Форма входу
Безкоштовний хостинг uCoz

Neitron © 2025
Я - Студент, ВУЗи України, Відгуки про навчальні заклади, Рівень освіти, Об`єднання студентів України, Новини освіти, Куди піти вчитися?